Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo

Ići dole 
+4
BoCa
todex"
Schhh
Hypocrite^^ Head Admin
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimePon Okt 26, 2009 10:22 pm

First topic message reminder :

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo u koliko zele da igraju finale.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net

AutorPoruka
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 12:44 pm

alo koj chit mi imamo ne pali te se ?? vas lik koj igra za viktoriju ne vas Chonta sedeo samnom i dzambi pro u igraonici i video kako igramo sta se palite vise koj kurac? NEIGRATE FINALE FINALE JE BILO JEDINICA vs NNK a postovima se nestize do finala retardi mali debili mali juce ste uzeli mis u ruke i ocete finale a botovi ste!!! To sto vi mislite da iz KGB-a moze chit to je vas bolesni problem retardi jedni...ako neveruje da smo mi lan ekipa moze odma da ide u kgb i vidi koliko imamo provedenog vremena u toj igraonici i pitate likove sa KGB-a i SPG-a koji nas znaju dal smo lan ili ne debili bre...skupljate se i menjate klanove ko gace ako to menjate mozda nostite pampers...VI STE DECA pogotovu mali ivus i ovi svi ste '96 godiste naucite da igrate cs izuzev Chonta -.- deca debili bre pomirite se da ste debili i to je to Jedinica klan GG igracemo posto nismo u finalu igracemo ovako -.- a vi iz smk NESMARAJ TE VISE NISTE U FINALU!!!
Nazad na vrh Ići dole
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 12:48 pm

retardi kupite steam ako znate sta je to i igraj te gather,esl i mixeve preko mirca pa vidite chitere debili jedni -.- tamo bi vas ulow dobili sa 0 debili koliko ste retardirani -.-
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:50 pm

Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:03 pm

hahahahah eoNN* pro,nisam mogo juce da odgledam klipove na yt bio sam u grad,ali sad kad sam video .... hahaha ....ma mi iz mpeka smo botovi ... ,jao glupsoni igrac vam ima wh i vi ga branite.hypocrite BRUKOOOOOOOO HAHAHAHA
Pozdrav

mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:43 pm

mene boli kurac za mpek i jedinicu ja pricam ovima iz smk-a sto kradu tag ime i misle da ce sa postovima da idu u finale -.- a na demou se vidi wh -.-
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:46 pm

LJUDIIIII


GETTTTTTTTTTTTTTTTTtt

AAAAAAAAAAAAAAAAAA

LIFEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

naravno ako mozete...prvo prevedite...na google trazi na krstaricu prevod od eng na srpski posto ste glupi kao kurac da bi ste razumeli...
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
Sponsored content





svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo   svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
svi igraci iz nNk klana su duzni da stave svoj demo
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Demo od klana jedinica.
» Imate klan? hvale vam igraci?
» Moj demo vs BTP
» BackToReality=bTR SS
» Moj demo vs 4elf

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: PHGP forum :: Jedinica Online tournament :: Sve o vezi turnira-
Skoči na: