Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DOBRI STE SINOVI !!!

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
eksaL




Broj poruka : 22
Datum upisa : 14.10.2009

DOBRI STE SINOVI !!! Empty
PočaljiNaslov: DOBRI STE SINOVI !!!   DOBRI STE SINOVI !!! Icon_minitimePon Okt 26, 2009 11:36 pm

e ovako:


prvo i prvo ko organizuje ligu nebi ni trebao da igra ligu al ajde ...


po drugo:


nebi trebali sa mix ekipu da igrate jer eoNN nije u vas clan a FuU isto ne verujem i to tako dalje al ajde



radujte se sa mix ekipu da dobijete ligu nije teshko al ajde



ipak deca lepo spawajte i vi ste neshto osvojili Wink
Nazad na vrh Ići dole
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

DOBRI STE SINOVI !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRI STE SINOVI !!!   DOBRI STE SINOVI !!! Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 12:51 am

mix ekipa 1 igrac? =) prvo sine vi ste deca 93-09 godiste tu ste prvo deca za nas...drugo 1 igrac ako je igrao za nas ne mora da znaci da smo mix ekipa =) a drugo za pocetak nadjite se lan i krenite malo da igrate lan jer od online nema vajde =) uzmite malo igraj te sa jacim ekipama kao sto je pravi sMk i ostalo i napravite svoje ime makar vam se smejali a ne da kradete =) GL u nastavku vaseg igranja cs-a =)
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

DOBRI STE SINOVI !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRI STE SINOVI !!!   DOBRI STE SINOVI !!! Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 12:55 am

ako bolje pogledash eoNN i FuU su u line up...ako josh malo pogledash eoNN nije igrao a ako josh malo pogledash propatiste za medalju GG.

@josh ovo svi smo promenili nick tj.oni koji imaju admina da nebi bilo adminsay da placete ili nesto slicno.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

DOBRI STE SINOVI !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRI STE SINOVI !!!   DOBRI STE SINOVI !!! Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 1:01 am

e izgleda ja nisam u ovom crtacu maga me zbuio ja se izvinjavam osamucen sam pa ono =) brisem post i to xD greska xD lol xD
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





DOBRI STE SINOVI !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRI STE SINOVI !!!   DOBRI STE SINOVI !!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DOBRI STE SINOVI !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: PHGP forum :: Jedinica Online tournament :: Sve o vezi turnira-
Skoči na: