Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
eksaL




Broj poruka : 22
Datum upisa : 14.10.2009

JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Empty
PočaljiNaslov: JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????   JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Icon_minitimePon Okt 26, 2009 11:48 pm

alo retosi

koga bre prozivate da botowi ß


pa hajde bre shabani ja da uznem napravim "MIX" ekipu pa da vidimo ko ce da pobedi majmuncino jedna napravio si mix ekipu i mislis da si faca ako sa mix ekipu osvojis neshto ma jak si ti lik stvarno NAJ si JACI NA SVETU!!!


hajde shabane skupi tvojih a ja cu isto MIX ekipu pa da vidimo ...


a eoNN-a ja znam majmune on ne igra za tvoj clan nego za vlg znaci cuti bolje ...


a FuU kao za vas igra aa ?


ma idi begaj pre pocetak TURNIRA si mi rekao da ste mix ekipa posto tvojih nisu tu il tako neshto eee ti moj hajde javi se kad si za cw pa cu ja okupim mix ekipu da vam pokazem staje mix !
Nazad na vrh Ići dole
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????   JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 12:45 am

sine ne pali se i prihvati poraz =) CoA igra
samnom svaki dan i jos samo je on igrao =) ko gubi ima prava da place
=) turnir nediraj jer vecina ekipa je uzela izmene a i mi smo mogli da
uzmemo jednom =) gl dalje i trudite se =)
Nazad na vrh Ići dole
nAcho




Broj poruka : 57
Datum upisa : 14.10.2009
Godina : 29

JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????   JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 1:41 am

BoCa ti nemas pravo na reci , jer vi ste izgubili od nas 2:0 , a fakticki prosli ste nije mi jos jasno kako ... nmvz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Schhh




Broj poruka : 15
Datum upisa : 13.10.2009

JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????   JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 1:44 am

niste nas dobili 2:0... dobili ste nas jednu mapu i na pocetku druge je prekinut mec... tako da meni nije jasno zasto svuda pise da ste dobili 2:0... ali verovatno je to sad najmanje bitno...
pozz :*
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Empty
PočaljiNaslov: Re: JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????   JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!???? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
JEBEM VAM MIX EKIPU !!!!????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijavite svoju ekipu za Ligu!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: PHGP forum :: Jedinica Online tournament :: Sve o vezi turnira-
Skoči na: