Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jedinica | eonn*

Ići dole 
+2
BpS^Fam!Ly
djokiliii
6 posters
AutorPoruka
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 2:24 pm

Upozorio sam vas da ukoliko ne dobijem demo do 27.10.2009 uradicu ono najgore... danas je 29 znaci imali ste jos 2 dana rok da izvucete demo od njega... niste to uradili.
https://www.youtube.com/watch?v=iPBxX8-sKOY

EDIT: UKOLIKO DOBIJEM DEMO OD EONNA OVAJ SNIMAK SE ODMAH BRISE SA YOUTUBEA!!!!


Poslednji izmenio djokiliii dana Čet Okt 29, 2009 2:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
BpS^Fam!Ly

BpS^Fam!Ly


Broj poruka : 21
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 2:40 pm

a nama kazu da smo chiteri jos nas diskv sa lige HAHAHAHAHA

poruka za jedinicu: U FAILED !

from BpS^DjurA with love
Nazad na vrh Ići dole
http://www.bps-family.bestoforum.net
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:50 pm

You.


@klip je extra...a demo je trebao vec da stavi sad sam ga video u netcafe upload ga znaci veceras ce biti..a klip neka ostane.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:02 pm

aha josh nesto tvoj chat sa sladjana je lol...on ne vodi ligu on nije napravio ligu on nije gledao demo...ustvari ako kaze da jeste ajde neka ga on upload...

@Learn..than dL it.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
PHGP - TERMINATOR

PHGP - TERMINATOR


Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 32
Lokacija : Vrnjacka Banja

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 5:17 pm

Ti mislis da si nesto dobio sa tim klipom medjutim nista brate nisi dobio sto nisi izvukao sve moje reci sa msn pa bi video da sam te molio da nepravis taj klip i reko sam ti da ja nisam nikad ali nikad u zivotu upalio cheat i uvek sam bio ferplay igrac i nebi uvopste iznajmio ovaj server da cheat i najvise na svetu mrzim cheatere ako vi sumnjate u mene i moje igrace brate meni je mnogo zao sto nisam mogao da igram vs vas jer da sam znao da cete ovo uraditi sa klipom nebiste nam uzeli partiju jednu brate a sto se tice eona on je proslost i nije u klanu i nemozes sada ti da dajes reklamaciju sa tim klipom kada smo prosli dalje i nemas nista od toga ceo klip ti je fake i mozes da ga odma brises i saljes u recycle bin i jedinici mozes da pljunes pod prozor to sto si ti ljubomoran sto mi dobro igramo to je tvoj problem i mogu da ti kazem mpek team da mozes da dodjes u vlasotince da odigramo lan turnir i da dokazemo sve ili u nis nbitno.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net/
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:06 pm

To koliko ste dobra ekipa dokazali ste sa citerom u klanu, da niste imali eonn-a nebi mogli da nam pisnete,jos plus hvalili ste se kako ste svi lan ekipa,a eonn je par puta izlazio,cim je uso reko je jaoo puko mi je net ...cudno ...kako ostalim igracima nije puko ? ? ? providno je varao,odma posle 3 runde smo trazili demo,sta je bio odgovor ???dobicete ??? jer smo dobili ? nismo....to kako je namestena liga je provaljeno,diskvalifikovali ste BPS^family ...zasto ? zato sto ste nekoliko dana pre pocetka turnira igrali ws njih i pukli,a da su oni prosli grupu igrali bi sa vama,prozivate bps klan u kome igraci igraju cs dok vi jos niste znali sta je to ,klan je pro i znam sve igrace...igraju odlicno a i dugo(to mozete proveriti na njihovom forumu),samim prozivanjem igraca ste se obrukali i pokazali kako prljavo igrate ... gde je demo od amina(4min) ?nije postavljen...zasto ? zbog 1 sumnjive situacije...terminator i to sto kazes demo mozemo da bacimo vi ste na kvarno prosli dalje,sad je nebitno dal postoji demo ili ne ....i jos nesto mi nismo ljubomorni sto vi dobro igrate^^^(hahaha) mi vas zalimo...e izvini pro igrac...da si igrao ne bi uzeli ni 1 partiju ....ako si toliko dobar igrac objasnio bi ostalim igracima da 4min nema nista ,koristi zvuk a i dugo igra cs ...Veliki pozdrav za BpS ,nadam se da cemo uskoro odigrati neki cw .A EKIPA KOJA IGRA FINALE NEKA ODGLEDA KLIP NA YT ,PA NEKA RAZMISLI DAL UOPSTE TREBA IGRATI ILI PREPUSTITI 1 MESTO ORGANIZATORIMA TURNIRA (PRO IGRACIMA)
Pozdrav
mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:08 pm

1.eonn ce staviti demo
2.mpek bot clan..ne svi bookica je dobar i onaj drugi lik resto skill=- beskonacnosti
3.ne smaraj.


@.i.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 8:17 pm

bolje botovi nego citeri....da niste imali eonna nebi mogli da nam pisnete jer su vam realno svi igraci botovi,eonn je imao najbolji skor i vadio vas,ako koristite TS najverovatnije vam je i pricao gde je ko pa vam dosta olaksavao...botine na dust2 kao t niste mogli da pisnete poceli ste da prozivate i vredjate...na b sa vama mogli smo samo ja i redza da igramo....
Naravno mi botovi cemo ostati sa istim nickovima i istim MSN adresama ,a vi menjajte nickove MSN adrese srusite forum,pa krenite sa novim ispocetka ...a ne ovako da se brukate
Jednom citeri uvek citeri...BIO BI ME BLAM DA ZNAM DA CITER SAM Jedinica | eonn* Icon_smile)) CITER BAL CITER BAL
Zaboravih da napisem
Pozdrav
mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:19 pm

Hypocrite^^ Head Admin ::
1.eonn ce staviti demo
2.mpek bot clan..ne svi bookica je dobar i onaj drugi lik resto skill=- beskonacnosti
3.ne smaraj.


@.i.
ae nek postavi demo i ceo cs movie cu da vam napravim da dokazem kolike ste botina..
mi bot klan ? da smo bot klane nebih bili ucenisnici wcg turnira (ako znate sta je to)
@ terminator
hoces sliek sa msna o nasem chatu da ti pokazem dal je fake ili ne?

cekam da vidim i taj demo o kome izgleda mogu samo da sanjam jer je CITERCINA!
Nazad na vrh Ići dole
PHGP - TERMINATOR

PHGP - TERMINATOR


Broj poruka : 10
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 32
Lokacija : Vrnjacka Banja

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 9:59 pm

TERMINATOR JE PRO ZA TEBE I MOZES DA MU PLJUNES POD PROZOR DA MU SE SULJA U KOKOSKE Jedinica | eonn* Icon_biggrin Jedinica | eonn* Icon_smile mozemo cw kad ocete lan jebo te wc gay
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net/
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeČet Okt 29, 2009 10:08 pm

PHGP - TERMINATOR ::
TERMINATOR JE PRO ZA TEBE I MOZES DA MU PLJUNES POD PROZOR DA MU SE SULJA U KOKOSKE Jedinica | eonn* Icon_biggrin Jedinica | eonn* Icon_smile mozemo cw kad ocete lan jebo te wc gay
ne igramo sa citerima...ti da znas sta je wcg nebi tako pricao...toliko o tome koliki si pro
Pozdrav
mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 3:00 pm

HAHAHAHAHA
https://www.youtube.com/watch?v=ru43xPEVYm0&NR=1
To je ta ekipa Very Happy kao prvi eoNN Smile hahahaha ajde skratite taj klip barem pocetak skinite hahaha
Pozdrav
mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
Jedinica.Shura*

Jedinica.Shura*


Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009
Godina : 32
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 3:27 pm

[quote="djokiliii"]HAHAHAHAHA
https://www.youtube.com/watch?v=ru43xPEVYm0&NR=1
To je ta ekipa Very Happy kao prvi eoNN Smile hahahaha ajde skratite taj klip barem pocetak skinite hahaha
Pozdravmpek. GuLi^^[/quote
More da ti jebem bozju mater ti cesh nekome da prichash ko je bot a ko ne ...i nemoj u mnozinu da prichash kad kazes bot da ti ne jebem mater mrtvu na sto ja tebi.... retardo jedna retardirana ocesh da igramo cw na STEAM ??? pa da vidimo ko je bot a ko je chiter PICKA TI MATERINA BOTOVSKA ! ! ! ! !  pod 1.Niko nece da menja msn pod 2.Niko nece da menja  ime clana pod 3.Niko nece da menja nick a pod 4.Da cursh vishe kurac mi je puko od tebe retose jedan poremeceni!!!!!!!!
Jedinica.Shura*
Nazad na vrh Ići dole
PHGP - jerry

PHGP - jerry


Broj poruka : 1
Datum upisa : 01.10.2009
Godina : 38
Lokacija : Novi Sad

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 5:56 pm

e nek si mu rekao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 8:19 pm

Alo pedercino jedna nemoj da prozivas tu po forumu dodji pa mi u lice kazi ...svi vi sto vredjate i kurcite se po netu ste ustvari nevidjene picketine i jaki ste samo na netu.Svi znaju da je ovo najgore odrzana liga ikada i da ste ispali botovi prozivanjem BpS-a,necu da se raspravljam sa tobom zbog jedne lige koja je nebitna i koja je lose organizovana,da je organizacja dobra dobili bi demo eonn-a i neke ekipe nebi bile diskvalifikovane bez razloga...ako ste toliko dobra ekipa idite na wcg pa igrajte a ne ovde da se kurcite po netu...verovatno ni ne znate sta je to ...tako da odjebi lepi i na vredjaj vise ....dodji u mpek cekam te
Pozdrav
mpek. GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 8:36 pm

ma mi nemamo sta da trazimo sa vama citerima Smile vi ste za nas boranija : ae palite tamo nisam hteo bas na sve ali evo sad ode demo na kgb forum : terminator kad budem postavio na kgb ode server u pm Smile
Pozdravi citeri =)
Nazad na vrh Ići dole
Jedinica.Shura*

Jedinica.Shura*


Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009
Godina : 32
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 8:46 pm

Ajde poshto je ovo glupo organizovana liga ... ajde ti organizuj ligu pa da dodjemo kod vas na server da vas pobedimo 16:0 pa da izadjemo poshto ste vi pro igrachi...jednom jedan udje citer posle kaze ma nije to pravi igrac ... a gadafi sve trpi i sve vam je pustio sta ocete da radite a vi mu ovako vracate i kazete da liga ne valjda ... boli me qrac ti organizuj bolju pa da dodjemo da vam kazemo mi neshto Very Happy affraid
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 8:47 pm

citere ne primamo na ligu
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 8:52 pm

dal si ti normalan ,kad je neki drugi nas igrac uso ? mozes da proveris na bilo kom forumu ko igra za mpek ,cek oces slike majica da ti posaljemo???svi smo iz majdanpeka igramo cs vec neko vreme imamo majice klana imali smo server...i ne pada nam na pamet da organizujemo ligu,nemamo mi vremena za to ... â ti sad nas mozes samo da prozivas bez ikakvih dokaza,i realno jedan igrac iz klana da je citer bio bi izbacen a klan bi se raspao...
Pozdrav
mpek.GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
Jedinica.Shura*

Jedinica.Shura*


Broj poruka : 15
Datum upisa : 11.10.2009
Godina : 32
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 9:53 pm

Datum za lan. Hvala

zzz
Nazad na vrh Ići dole
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 9:56 pm

reterde 500 km.. dodjite vi u mpek pa igramo lan...
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 9:56 pm

nije li vas sramota vishe da placete u vasim godinama...prvo nisu imali ni jedan bod pa ovaj citerski klan pa ovaj pa na kraju prodjose..nemogu vishe da ih slusam...plakai su po ceo dan..a bod nisu imali a prosli..tolko o vashem skilll i znanju u vezi cs.


@Lan samo datum kazite _._.____ mesto:Nis
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimePet Okt 30, 2009 9:57 pm

dajte njegov demo da vidimo dal nije citer... ne smarate cise nego dajte demo..
nije tacno da nismo imali ni bod Wink
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeSub Okt 31, 2009 10:42 am

"Alo pedercino jedna nemoj da prozivas tu po forumu dodji pa mi u lice kazi ...svi vi sto vredjate i kurcite se po netu"


@Nos ti je 20 cm i to na slici...srry nebi mogo. Shura.
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeSub Okt 31, 2009 4:03 pm

CITER BAL CITER BAL MATER JEBACEMO VAM ...BIO BI ME BLAM DA ZNAM DA CITER SAM !!!!
Cekam vas
mpek.GuLi^^
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeSub Okt 31, 2009 5:07 pm

omfg...odrassti zz
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
djokiliii




Broj poruka : 37
Datum upisa : 13.10.2009

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeSub Okt 31, 2009 5:40 pm

Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitimeSub Okt 31, 2009 9:31 pm

grow up...for this shit use google transtaltion...Ty
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
Sponsored content





Jedinica | eonn* Empty
PočaljiNaslov: Re: Jedinica | eonn*   Jedinica | eonn* Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jedinica | eonn*
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Jedinica.Shura*
» Jedinica.TERMINATOR
» Demo od klana jedinica.
» SS Jedinica.TeRmI SeRiOuS vs Expext Gaming

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: Counter Strike :: Cs Demos-
Skoči na: