Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Evo citaj vamo za kraj od nNk

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

Evo citaj vamo za kraj od nNk Empty
PočaljiNaslov: Evo citaj vamo za kraj od nNk   Evo citaj vamo za kraj od nNk Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 12:53 pm

- Prvo ko misli da nas je dobio svaka mu chast (ekipa iz mkd koja je sa lagom igrala i letela po mali i dobila 1 mapu to svaka cast ako misle da i na bilo kom lan turniru da ce tako biti i da ce da win njihov problem)
- Drugo smk - vi ste deca i ne zasluzujete finale jer ne znate da igrate cs skupljate mix ekipe stalno iznova za turnire mali ivus botina menja klanove ko pampers
- Trece - cestitamo na super organizaciji i ekipama koje su dosle
- Cetiri - zao nam je sto nismo igrali finale zbog fakuleta koja neka deca ovde ne razumeju nit znaju sta je to....
- Peto - Zabole me kurac sta ste vi odlucili na kraju ja se sa ovog foruma odjavljujem i nedolazim vise da gledam sta deca pisu jer su mi se na kurac popeli!
- 6. - ko god da misli da ima chit u KGB-u ili u bliznjim igraonicama slobodno neka dodje tamo i da mi poaze to jer ja sam tamo skoro 24h!!!

Pozdrav od nNk i lidera BoCe

p.s. : niko vise od nNk igraca nece staviti post o ovoj temu tacnije turniru!!!
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Evo citaj vamo za kraj od nNk Empty
PočaljiNaslov: Re: Evo citaj vamo za kraj od nNk   Evo citaj vamo za kraj od nNk Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:49 pm

hvala brate ae srecno i sve najbolje da zakljucam topic dok ne krenu da spam deca...
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
 
Evo citaj vamo za kraj od nNk
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: PHGP forum :: Jedinica Online tournament :: Sve o vezi turnira-
Skoči na: