Jedinica - CW
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Jedinica
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izmene u nNk za 1/2 finale...

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitimePon Okt 26, 2009 4:18 pm

Ovako mesto :

vuk-a
malbini
Aphera

Novi igraci :

eeVaN
CoAaaa[A]
BaLu*

Izmene moram vrsiti jer igraci koje menjam nisu vise u klanu a veceras treba da igra neko ko moze =) jer neki nece moci =) GL
Nazad na vrh Ići dole
Hypocrite^^ Head Admin
Admin
Hypocrite^^ Head Admin


Broj poruka : 147
Datum upisa : 30.09.2009
Godina : 35
Lokacija : Vlasotince

Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitimePon Okt 26, 2009 5:52 pm

coAaaa[a] znam lika banovao mi je brata jer ga zaklao pre neki dan u sred cw-a Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_razz
Nazad na vrh Ići dole
http://phgpcw.forumsr.net
BoCa




Broj poruka : 26
Datum upisa : 14.10.2009

Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitimePon Okt 26, 2009 8:24 pm

aham Smile coa maleni =)
Nazad na vrh Ići dole
smk.prang1jat0




Broj poruka : 11
Datum upisa : 14.10.2009

Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 12:02 am

ma mani me tih fora...pocnu ligu sa jednom ekipom,vide da ne mogu dalje i onda dovedu neke likove za koje ni oni sami ne znaju ko su...ali ok lol! mi se ...posteno smo izgubili GG nNk srecno u finalu.. (:
Nazad na vrh Ići dole
Schhh




Broj poruka : 15
Datum upisa : 13.10.2009

Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitimeUto Okt 27, 2009 12:07 am

pa ko je igrao od ovih?!?!?!? samo coa!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izmene u nNk za 1/2 finale... Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene u nNk za 1/2 finale...   Izmene u nNk za 1/2 finale... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Izmene u nNk za 1/2 finale...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Finale
» Cetvrt Finale.
» Sto kazhe nNk da neche u finale da igraju smk ????? :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Jedinica - CW :: PHGP forum :: Jedinica Online tournament :: Sve o vezi turnira-
Skoči na: